Vnitřní omítky

Díky našemu dlouholetému působení na trhu realizace vnitřních omítek disponujeme moderními postupy, zkušenostmi a profesionálními stroji. Díky tomuto spojení důležitých aspektů našeho řemesla dokážeme našim klientům poskytnout kompletní servis za dodržení předem domluvených termínů s ohledem na příznivou cenu. Vnitřní omítky nás skutečně baví. Využíváme materiál značky Maxit. Od tohoto dodavatele vlastníme také certifikaci prokazující kvalifikovanost v oboru za použití právě těchto meteriálů. To je velmi důležité pro poctivou realizaci vnitřních omítek takovým způsobem, aby se naplnila jejich maximální životnost a funkce.

Sádrové vnitřní omítky

Ideální volba pro vnitřní omítky v rodinných domech a bytech pro svou hladkost, zachování ideální vzdušné vlhkosti a estetiku.

Sádrovápenné vnitřní omítky

Perfektní volba, pokud potřebujete vyrovnat větší nerovnost, kde sádrová omítka neuspěje. Další výhodou je i její dokonalá přilnavost.

Sanační vnitřní omítky

Pokud řešíte narušení zdiva nadměrnou vlhkostí, sanační omítka Vám může pomoci zeď vysoušet a bránit tak k dalšímu poškození.

Hliněné vnitřní omítky na bázi jílu

Máte rádi čistě přírodní materiály a rádi tak pomůžete přírodě? Pak je hliněná vnitřní omítka to pravé. Můžete si ji navíc při realizaci dobarvit dle potřeby a provést i různé dekorační úpravy.

Vápenocementové vnitřní omítky

Tradiční omítka, využívaná již po generace a tak osvědčená. Ideální pro místnosti s mírně větší vlhkostí, jako třeba sklepy, chodby a komerční prostory. Disponuje i větší mechanickou odolností.

Procesem realizace vnitřních omítek Vás provedeme

Pokud nás kontaktujete, tak s Vámi najdeme nejvhodnější řešení pro Vaši situaci. Ať už se jedná o rodinný dům, panelák nebo bytovou jednotku, zajistíme předchozí vyhodnocení, volbu ideálního postupu a druhu omítky a následnou bezproblémovou realizaci.

  • Návrh řešení
  • Kalkulace předem, cena se v průběhu nemění
  • Realizace v domluveném termínu
  • Předání hotové realizace s instrukcemi

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete zajistit realizaci vnitřní omítky, nebo rekonstrukci Vaší stávající vnitřní omítky, neváhejte nás kontaktovat

Vojtěch Michl - Lesní 101, Dýšina - okres Plzeň | +420 603 723 524 | vojtech.michl@seznam.cz | O cookies